Sylwia Szotek otrzymała statuetkę PoliLudka

Jest nam bardzo miło poinformować, że dr inż. Sylwia Szotek została wyróżniona statuetką PoliLudka przyznawaną przez Samorząd Studencki. Wyróżnienie przyznawane jest tym pracownikom uczelni (lub osobom z nią związanym), którzy swoją pracą wspomagają działalność studencką, a nie znajduje się to w zakresie ich obowiązków (lub podejmują działania znacznie wykraczające poza ich obowiązki).

Studenci docenili jej ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w organizacji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki oraz wspieranie dziesiątek kół naukowych. „Jej gotowość do odpowiedzi na liczne pytania o każdej porze dnia i nocy, umiejętność zarządzania rozgardiaszem poszukiwań odpowiednich sal oraz niezawodne zrozumienie w sytuacjach opóźnień zasługują na najwyższe uznanie” – podkreślali studenci. I dodali, że doktor Szotek nie tylko zapewnia efektywność, ale również tworzy przyjazną atmosferę pracy, co czyni ją niezastąpioną w naszej społeczności naukowej.

Gratulujemy!

Wojciech Myszka