Zaproszenie na Konferencję AMBRA2024

Po udanej konferencji AMBRA w 2022 roku mam ogromną przyjemność w imieniu swoim oraz Komitetu Organizacyjnego, zaprosić Państwa do udziału w 2-giej edycji International Conference on Advanced Materials for Bio-Related Applications, AMBRA 2024.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym naszej Uczelni w dniach 19-23 maja 2024 r.

AMBRA 2024 organizowana jest przez interdyscyplinarne środowisko naukowe Politechniki Wrocławskiej, Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk oraz Instytutu Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk.

Podobnie jak w 2022 roku, podczas 1szej konferencji AMBRA, pragniemy kontynuować dyskusje poświęcone zaawansowanym materiałom, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach biologii i medycyny. Spotkanie z Naukowcami zaproszonymi do wygłoszenia plenarnych i zaproszonych wykładów może być dużą szansą na szczególnie wartościowe rozmowy ale też możliwością nawiązania efektywnych współprac naukowych.

AMBRA 2024 będzie spotkaniem ekspertów zajmujących się nanotechnologią, biomateriałami, inżynierią tkankową, ortopedią, kardiochirurgią, inżynierią szczękowo-twarzową, mikrobiologią, farmacją, rolnictwem i pracujących w innych dziedzinach związanych z materiałami, biologią i medycyną. Więcej informacji pod linkiem: https://ambra.pwr.edu.pl/

Jesteśmy przekonani, że Państwa obecność na AMBRA 2024 przyczyni się do wartościowych dyskusji i wymiany myśli naukowej.

Zapraszamy do rejestracji i przesyłania abstraktów: https://ambra.pwr.edu.pl/registration/form/

W razie pytań proszę o kontakt na adres: ambra@pwr.edu.pl.